INSTALACE KALORIMETRŮ / CALORIMETERS INSTALLATION

Hlavní stránka Aktuality VŠE INSTALACE KALORIMETRŮ / CALORIMETERS INSTALLATION

26.5.2017

Vážení rezidenti,

v rámci dokončení instalace kalorimetrů do bytových jednotek a zprovoznění dálkových odečtů, bychom Vás rádi požádali o umožnění přístupu do Vašich jednotek. Práce budou postupovat po jednotlivých stoupacích vedení a je velmi zapotřebí, aby daní vlastníci, nacházející se na jedné větvi, umožnili přístup v ten samý okamžik, dle časového harmonogramu. Časová náročnost prováděných prací je odhadována cca na 1 hodinu. Pokud by Vám termín realizace jakkoli nevyhovoval, prosíme Vás o uložení klíčů na hlavní recepci areálu, proti podpisu technika. V případě jakýchkoliv nejasností, nás neváhejte kontaktovat. Předem Vám děkujeme za Vaši spolupráci.

Vaše Správa.

Kontakt: Ing. Arch. Ondřej Šetka – technický správce tel.: +420 778 545 810

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dear residents,

To complete the installation of calorimeters in residential units and to put into operation remote readings we would like to ask you to access your units. The work will follow individual ascending lines and its necessary that the residents of the same line will allow the access in the same time according to the timetable. Duration of the works is estimated about 1 hour. If the date of the implementation doesn´t suit you we kindly ask you to deposit your keys at the main reception which will be handed over to the technician for a signature.

In case of any questions do not hesitate to contact us.  Thank you in advance for your cooperation.

Your management.

Contact: Ing. Arch. Ondřej Šetka – technical manager tel.: +420 778 545 810

sekce: VŠE   |   Tisk   |   Poslat článek známému